A E R O P R O J E K T _________________________________________________________

Home » News » Nowe monitory graficzne NEC
A+ R A-
22-11-2013

Nowe monitory graficzne NEC

NEC RefSV242NEC Display Solutions wprowadza na rynek pięć nowych modeli monitorów z serii SpectraView® i SpectraViewReference®, wzbogacając w ten sposób swoją ofertę dla profesjonalistów pracujących z aplikacjami graficznymi. Nowe modele to monitory 24 i 27-calowe z serii SpectraView® oraz 24, 27 i 30-calowe z serii SpectraView® Reference. Wszystkie produkty SpectraView® Reference objęte są standardowo pełną, 5-letnią gwarancją.

SpectraView® Reference 242 - jeden z pięciu nowych modeli – posiada bardzo wydajną matrycę 10-bit AH-IPS z podświetleniem GB-r LED, oferującą szerszy gamut barwowy, głębsze czernie i doskonałe odwzorowanie kolorów. System korekcji równomierności podświetlenia z modułem zapobiegającym redukcji jasności w czasie zapewnia idealną kontrolę nad kolorem, skutkującą stałą jakością obrazu. Dzięki funkcji picture-by-picture użytkownicy mogą jednocześnie oglądać dwa obrazy z różnych źródeł, co zwiększa efektywność pracy i zajmuje mniej miejsca, niż alternatywne rozwiązania dwumonitorowe.

Nowe graficzne monitory NEC oferują wierne odwzorowanie kolorów oraz szeroki gamut barwowy. Dysponują również układem DUC wyrównującym jednorodność podświetlenia w celu wyświetlenia najdrobniejszych niuansów kolorystycznych, a także wiernych barw, niezależnie od kąta patrzenia na ekran. Te funkcje w połączeniu z opcjami zwiększającymi efektywność pracy, takimi jak obsługa wielu platform sprawiają, że zmodernizowane serie SpectraView® oraz SpectraView® Reference to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy oczekują narzędzi pracy najwyższej jakości.

Oprócz wyświetlania doskonałych kolorów, ergonomicznie zaprojektowane monitory nadają się do długiej, wytężonej pracy, co przekłada się na większą wydajność użytkowników w branży kreatywnej.

Cztery wejściowe złącza sygnałowe oferowane przez nowe monitory sprawiają, że inwestycja jest przyszłościowa. Zgodnie z filozofią NEC Green Vision funkcje ekologiczne, takie jak podświetlenie LED redukują emisję tlenku węgla do atmosfery i zmniejszają zużycie energii, co wpływa na niższe koszty eksploatacji.

Ceny i dostępność

Monitory NEC SpectraView® 242 i SpectraView® Reference 242 są już dostępne w naszej ofercie.

Zapraszamy do zakupów.

Last modified on piątek, 22 listopada 2013 11:29

Partnerzy

netiq ptnrnet silver smnovell ptnrnet silver smsuse ptnrnet silver smLOGOTYP EVER sm

Wsparcie techniczne

Szybki kontakt

  • tel.  +48 536 207 190
  • Czatuj ze mną