A E R O P R O J E K T _________________________________________________________

Home » News » Nowa Iomega StorCenter PX12-350r 24TB - 36TB
A+ R A-
30-04-2012

Nowa Iomega StorCenter PX12-350r 24TB - 36TB

iomega PX12 350rOd kwietnia jest dostępne urzadzenie Iomega StorCenter PX12-350r wyposażone w 12 dysków 2TB lub 3TB (pre-definiowane fabryczne ustawienie RAID 6 dla jednej puli dyskowej, z możliwością modyfikacji).

Wśród zalet nowego rozwiązania warto podkreślić:

  • - oszczędność czasu, energii i co za tym idzie pieniędzy w przypadku instalacji jednostki w pełni wyposażonej w dyski,
  • - znakomity stosunek jakości do ceny

Pamięci masowe IOMEGA StorCenter zostały wyposażone w ATMOS Connector pozwalający na kopiowanie danych bezpośrednio z pamięci masowych StorCenter do środowisk „Cloud" stworzonych przy użyciu technologii EMC Atmos.

Oprogramowanie EMC Atmos Cloud Connector umożliwia kopiowanie danych przechowywanych w sieciowych urządzeniach magazynujących Iomega StorCenter bezpośrednio do chmur opartych na rozwiązaniu Atmos. Dzięki narzędziom dostępnym
w sieciowych urządzeniach magazynujących klienci mogą zautomatyzować kopiowanie danych do chmury. Dane skopiowane do chmury natychmiast są zabezpieczane przed utratą spowodowaną brakiem zasilania i tworzona jest ich kopia zapasowa. Ponadto dostęp do danych zapisanych w chmurze jest możliwy z wielu lokalizacji, co ułatwia ich przenoszenie między sieciowymi urządzeniami magazynującymi, udostępnianie ich oraz odtwarzanie w przypadku awarii.

 

Automatyczna ochrona danych

Funkcja tworzenia kopii zapasowych online dostępna w urządzeniu Iomega StorCenter pozwala chronić najważniejsze dane. Dodanie funkcji tworzenia kopii zapasowej do sieciowego urządzenia magazynującego oznacza korzystanie z dwóch poziomów ochrony danych. Dane są więc znacznie bezpieczniejsze, a dostęp do nich jest niezwykle wygodny.

Powielanie i przenoszenie

Wystarczy określić foldery docelowe, a rozwiązanie Connector zajmie się resztą. Narzędzie Connector zastosowane w rozwiązaniu Iomega przeprowadzi uwierzytelnienie w urządzeniu Atmos i zapewni bezpieczne połączenie. Następnie
narzędzie CopyJob określi treści przeznaczone do powielenia w lokalizacji zewnętrznej i utworzy harmonogram przenoszenia danych do urządzenia Atmos, a konsola zarządzania ułatwi odzyskiwanie usuniętych plików.

 

Pamięci masowe IOMEGA StorCenter są dostępne w ofercie naszej firmy. W celu zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

 

Last modified on sobota, 16 czerwca 2012 13:49

Partnerzy

netiq ptnrnet silver smnovell ptnrnet silver smsuse ptnrnet silver smLOGOTYP EVER sm

Wsparcie techniczne

Szybki kontakt

  • tel.  +48 536 207 190
  • Czatuj ze mną