A E R O P R O J E K T _________________________________________________________

Home » O firmie » Dlaczego my
A+ R A-
Dlaczego my

ada9a09acea936d776a6f55c82778c43 L

 

Współpraca z AEROPROJEKT sp. z o.o. daje wymierne korzyści:

  • specjalizujemy się w outsourcingu procesów związanych z działaniami IT, dzięki czemu klient może skupić się na kluczowych procesach biznesowych generujących przychody firmy,
  • pracownicy AEROPROJEKT sp. z o.o. realizowali wiele różnorodnych projektów, dzięki czemu posiadają przekrojową wiedzę pozwalającą spojrzeć na potrzeby biznesowe z szerokiej perspektywy, a nasz klient uzyskuje dostęp do wiedzy popartej ich doświadczeniem,
  • elastyczna forma współpracy gwarantująca dopasowanie rozwiązania do faktycznych potrzeb klienta,
  • gwarancja otrzymania rozwiązania, które poprawi efektywność działania obecnych procesów biznesowych,
  • zapewnienie dbałości o harmonogram i koszt projektu przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości,


Proponujemy nasze wsparcie w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii informatycznych w Państwa biznesie. Jesteśmy zgraną i wzajemnie się uzupełniająca grupą specjalistów o dużym doświadczeniu.

W obszarze rozwiązań informatycznych posiadamy kompetencje, które pozwalają zmierzyć się z każdym wyzwaniem, gwarantując mu sukces.

Dla każdego realizowanego projektu powoływany jest zespół specjalistów z różnych dziedzin, adekwatnie do potrzeb aktualnego zadania. Daje to możliwość kompleksowej i fachowej realizacji poszczególnych etapów danego projektu.

Na każdym etapie współpracy sugerujemy pewne funkcjonalności i rozwiązania, tak aby powstający produkt w najwyższym możliwym stopniu spełniał Państwa oczekiwania i odpowiadał najlepszym stosowanym praktykom.

 

Partnerzy

netiq ptnrnet silver smnovell ptnrnet silver smsuse ptnrnet silver smLOGOTYP EVER sm

Wsparcie techniczne

Szybki kontakt

  • tel.  +48 536 207 190
  • Czatuj ze mną