A E R O P R O J E K T _________________________________________________________

Home » News » Macierze z oprogramowaniem do zarządzania monitoringiem MindTree SecureMind Surveillance Manager
A+ R A-
16-04-2012

Macierze z oprogramowaniem do zarządzania monitoringiem MindTree SecureMind Surveillance Manager

IOMEGA-StorCenterJest już dostępne w sprzedaży oprogramowanie do zarządzania małymi i średniej wielkości systemami monitoringu wideo - MindTree SecureMind Surveillance Manager firmy Iomega.

Oprogramowanie MindTree SecureMind, umożliwiające tworzenie samowystarczalnych rozwiązań do monitoringu wideo, dostępne jest wraz z szeroką gamą macierzy sieciowych rodziny StorCenter. Rozwiązania składające się z pamięci masowych Iomega i oprogramowania MindTree mogą obsługiwać do 48 kamer wideo w małych i średnich przedsiębiorstwach (SMB) lub rozproszonych środowiskach korporacyjnych.

 

Oprogramowanie MindTree SecureMind w pełnej wersji dla jednej kamery jest dokładane do produktów Iomega StorCenter bez dodatkowych opłat. Pozwala to użytkownikom uruchomić platformę monitoringu z jedną kamerą i zapoznać się z pełną funkcjonalnością zestawu pamięci masowej i oprogramowania MindTree. Użytkownicy mogą dokupować dodatkowe licencje kamer rozbudowując system do maksymalnej liczby obsługiwanej przez każdą macierz sieciową Iomega StorCenter.

 

MindTree 20Video

 

Użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem gotowych rozwiązań do monitoringu wideo, Iomega oferuje platformy składające się z wolnostojącego serwera rodziny Iomega® StorCenter™ px4-300d Server Class Series z dyskiem o pojemności 1 TB z oprogramowaniem MindTree SecureMind Surveillance Manager z licencjami na osiem kamer i programu Integrated Video Management System (IVMS). Platforma może być rozbudowywana o dodatkowe dyski twarde i kamery.

 

Iomega StorCenter Network Storage i MindTree SecureMind Software

Połączenie macierzy sieciowych Iomega StorCenter z oprogramowaniem do zarządzania monitoringiem wideo MindTree SecureMind Surveillance Manager pozwala stworzyć funkcjonalną platformę umożliwiającą użytkownikom zarządzanie monitoringiem, jak również zapisem obrazu z kamer.

Program SecureMind Surveillance Manager został zintegrowany z macierzami rodziny Iomega StorCenter w celu ułatwienia instalacji i konfiguracji. Zestaw Iomega StorCenter z oprogramowaniem SecureMind może obsługiwać do 48 kamer IP zapewniając do 36 TB (w zależności od modelu StroCenter) przestrzeni dyskowej na zapis wideo - monitoringu.

 

Produkty rodziny Iomega StorCenter Network Storage

Urządzenia Iomega StorCenter ułatwiają archiwizację, ochronę i współdzielenie zarejestrowanych plików wideo i audio monitoringu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. Dzięki urządzeniom Iomega StorCenter możliwe jest stworzenie innowacyjnych platform monitoringu w cenie znacznie niższej od tradycyjnych rozwiązań, bazujących na rejestratorach DVR/NVR. Pamięci masowe Iomega StorCenter stanowią brakujący element obecnych systemów monitoringu oferując możliwość przechowywania plików z jednoczesną ochroną treści.

W skład rodziny macierzy sieciowych Iomega StorCenter wchodzą proste, wolnostojące urządzenia dwudyskowe Iomega® StorCenter™ ix2, które są sprzedawane w wersji bezdyskowej lub wyposażonej w dyski o łącznej pojemności 6 TB, a także najbardziej zaawansowane Iomega® StorCenter™ PX Server Class Series w wersji wolnostojącej lub do montażu w szafach rackowych.

Macierz Iomega® StorCenter™ px4-300d może być wyposażona w cztery dyski o łącznej pojemności do 12TB; Iomega® StorCenter™ px6-300d w sześć dysków o łącznej pojemności do 18 TB. Oba modele oferowane są w wersji bezdyskowej, częściowo wypełnionej lub w pełni wyposażonej. Wolne kieszenie dysków mogą pomieścić zarówno dyski formatu 3,5 jaki 2,5 cala oraz dyski SSD przeznaczone do aplikacji wymagających dużej wydajności.

Macierz Iomega® StorCenter™ px4-300r Network Storage Array Server Class Series, przeznaczona do montażu w szafach rackowych, o pojemności 12 TB, zawiera cztery kieszenie na dyski twarde lub SSD. Oferowana jest w formacie 1U w wersji bezdyskowej lub w całości wypełnionej. Flagowy model do szaf rackowych Iomega® StorCenter™ px12-350r Network Storage Array Server Class Series wykonany w formacie 2U może pomieścić do 12 dysków o łącznej pojemności od 4TB do 36 TB.

 

Ceny i dostępność

Wszystkie macierze StorCenter i licencje na oprogramowanie SecureMind są już dostępne do zamówienia w naszej firmie.


Last modified on poniedziałek, 16 kwietnia 2012 16:08

Partnerzy

netiq ptnrnet silver smnovell ptnrnet silver smsuse ptnrnet silver smLOGOTYP EVER sm

Wsparcie techniczne

Szybki kontakt

  • tel.  +48 536 207 190
  • Czatuj ze mną