A E R O P R O J E K T _________________________________________________________

Home » News » Nabiurkowa kamera do skanowania dokumentów
A+ R A-
31-01-2012

Nabiurkowa kamera do skanowania dokumentów

kodak logoW naszej ofercie dostępne jest nowe urządzenie do skanowania dokumentów - Kodak SceyeX - mające postać niewielkiej, nabiurkowej kamery. SceyeX umożliwia szybkie skanowanie dokumentów w rozdzielczości 300 dpi.

Kodak SceyeXKodak SceyeX dedykowany jest dla tych środowisk biurowych, w których liczy się łatwe i przystępne skanowanie dokumentów – zwłaszcza takich, których nie jest w stanie obsłużyć tradycyjny skaner dokumentowy: zszyte lub spięte pliki dokumentów, magazyny i gazety czy bardzo cienkie koperty. Urządzenie zostało zaprojektowane w kształcie zgrabnej kamery umieszczonej na ramieniu z podstawką, dzięki czemu bez problemu zmieści się w miejscu o mocno ograniczonej powierzchni, np. na biurku. Taka konstrukcja skanera to istotny atut - brak jest elementów wymagających wymiany, jak rolki czy separatory dokumentów, przez co użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów eksploatacji. SceyeX wykonuje bardzo dobrej jakości skany w rozdzielczości 300 dpi, co jest zasługą sensora 10 Mpix.

Sam proces skanowania jest bardzo łatwy – wystarczy w polu widzenia kamery położyć dokument i wybrać opcję skanowania. W przypadku spiętych kartek, książki czy czasopisma proces skanowania może się odbywać nawet w trakcie przeglądania dokumentu. Kodak SceyeX bazuje na standardowym sterowniku TWAIN, co pozwala na integrację urządzenia z systemami do przechwytywania dokumentów – podobnie, jak jest to w przypadku tradycyjnego skanera dokumentowego. Urządzenie zasilane jest za pomocą złącza USB, natomiast Multipage Assistant umożliwia tworzenie wielostronicowych plików PDF oraz TiFF.

Nowy skaner Kodak dostępny jest w dwóch wersjach:

- SceyeX - zaprojektowany do w pełni automatycznego przechwytywania dużej ilości dokumentów ze znakomitą jakością,

- SceyeX Mono-Pro - specjalna wersja urządzenia bez trybu kolorowego z jeszcze udoskonaloną ostrością i jasnością przechwytywanych obrazów.


Gwarancja i dostępność:

Skanery Kodak: SceyeX i SceyeX Mono-Pro są już dostępne w AEROPROJEKT. Obie wersje objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta.
Partnerzy

netiq ptnrnet silver smnovell ptnrnet silver smsuse ptnrnet silver smLOGOTYP EVER sm

Wsparcie techniczne

Szybki kontakt

  • tel.  +48 536 207 190
  • Czatuj ze mną